home about me contact

04.01.2018

dokąd nocą tupta jeż?
jacket - Stradivarius | sweater - Sakolife | pants - H&M | shoes - CzasNaButy
Na hasło aniapalka macie 30% na całe zamówienie w sklepie Sakolife ! Z niego pochodzi sweterek z dzisiejszej sesji! Korzystajcie, bo rabat jest spory, a mają świetne ubrania! 


Dokąd nocą tupta jeż, czyli o czym myślę przed zaśnięciem. Tak właściwie miał nazywać się ten post, ale jeśli przyszliście tutaj z Facebooka lub Instagrama to doskonale wiecie o czym dziś będzie pisane ;) 

Ostatnio przeczytałam, że nasze myśli są jak dzieci, najgłośniej krzyczą przed zaśnięciem. Moje krzyczą wniebogłosy. Zawsze zaśnięcie zajmuje mi przynajmniej godzinę, bo wtedy nachodzi mnie na rozmyślanie i dumanie. Czasem zdarza się tak, że jestem potwornie zmęczona i oczy wręcz same mi się zamykają (np. po grubych imprezach ;)) Wtedy budzę się w nocy, np między 4-5 nad ranem i od razu mam napływ myśli. Czyli co się odwlecze to nie uciecze.. Porozmyślam chwilę, najczęściej 20-30 minut i znów zasypiam. 

I przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie zastanawiałam się dokąd nocą tupta jeż, ale bardzo pasuje mi ten tytuł, bo ostatnio widziałam bardzo zabawnego mema: para w łóżku: ona - ciekawe o czym myśli, on (rozmyśla) - dokąd nocą tupta jeż xD 

Ja najczęściej myślę o bieżących sprawach. O tym co mnie w jakiś sposób smuci, niepokoi. O tym co muszę jeszcze zrobić i jak to zrobić, żeby się przy tym nie narobić ;) Ale bardzo często myślę też o tym, co by było gdyby.. nie macie pojęcia jak bardzo lubię to robić. Myślę, jak zmieniłoby się moje życie, gdybym kiedyś zrobiła coś inaczej. Najczęściej wyobrażam to sobie pozytywnie. Albo totalnie wymyślam, np. jakby to było gdybym teraz mieszkała w Barcelonie... Dlatego też chyba mam bardzo bujne sny. W jedną noc zazwyczaj śni mi się co najmniej 3 sny. Rano wydaje mi się jakby jedna historia trwała 1/3 całego mojego snu. Lubie tez je opowiadać, dlatego że są tak nieprawdopodobne, a jednocześnie możliwe, że sama nie dowierzam. Czasem myślę, że mogłabym sprzedawać pomysły na historię do filmów lub książek bazując na moich snach ;)) Chyba zacznę je zapisywać, chociaż te najbardziej dziwaczne pamiętam do tej pory ;)Everything you want's a dream away

5 komentarzy: