home about me contact

11.01.2018

Dlaczego majtam włosami podczas sesjisweater - NA-KD  | skirt - Stradivarius | boots - Stradivarius | tights - Calzedonia 


Hejko! Nie zwalniam tempa i akuku mamy kolejny post :) Dzisiaj opowiem Wam, dlaczego podczas każdej sesji majtam włosami i o co z tym ogóle chodzi.

Jak mogliście ostatnio zauważyć posty pod koniec ubiegłego roku nie były dodawane zbyt często. W tym roku postanowiłam wystartować z kopyta. Niedawno dostałam bardzo ważny dla mnie telefon. Usłyszałam wiele pozytywnych, motywujących słów. Uwierzyłam, że to co robię jest wartościowe i że mimo, iż czasami milczycie, to podglądacie i jesteście tutaj.

Poszłam na sesje raz, potem drugi i kolejny i za każdym razem prosiłam o zdjęcia na których majtam włosami. Dlaczego? W ten sposób wyrzucam z głowy szatana i wiele złych myśli.. Lubię mieć na to dowód, dlatego proszę o robienie zdjęć własnie w tym monecie. Hahahah - żart! Chociaż... ;)

Lubię zdjęcia w ruchu. Często podczas sesji robimy zdjęcia, na których faktycznie się ruszam, chodzę w tą i z powrotem. Dzięki temu są one bardziej naturalne. Oczywiście robimy też takie celowo pozowane, bo nie zawsze te w ruchu wychodzą dobrze - mogą być rozmazane, albo coś źle się ułoży.. różnie bywa. Takie sesje są dużo bardziej wymagające. Konieczna jest większa ilość zdjęć, a w związku z tym, więcej pracy. Ale opłaca się. Efekty zawsze przechodzą moje oczekiwania i zawsze jestem zadowolona :)


7 komentarzy:

 1. fantastycznie wyglądasz:) świetną masz spódnicę;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Great outfit with this warm orange color ;) Great skirt and booties as well!

  https://4highheelsfans.wordpress.com/2018/01/11/over-the-knee-trend/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia w ruchu zawsze fajnie wychodzą :) A spódniczka jest boska!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna stylówa, ale na te porę roku chyba za zimno :D Ostatnie zdjęcie wymiata.

  OdpowiedzUsuń