home about me contact

12.12.2016

mała czarna w codziennym wydaniu                                                            dress - Zara | jacket - Zaful | belt - Zaful | bag - Zara | boots - MESS


                                                                                fot. Łukasz Wiatrowski Fotografia


Cześć kochani! Mieliśmy w niedzielę taką piękną pogodę, że zrobiliśmy iście wiosenną sesję :P Ja osobiście takie looki lubię najbardziej. Jak widzicie założyłam mega modne ostatnio kabaretki - bardzo je polubiłam, ale ostrzegam dziewczyny z długimi paznokciami - strasznie się dziurawią :( Moje już po pierwszym założeniu się przedziurawiły :( Sukienkę dorwałam w Zarze za 69 zł! Jak na Zarę to bardzo korzystna cena, a szukałam czegoś na co dzień :) ( były jeszcze szare - też bardzo ładne! Całość dopełniłam wysokimi kozakami, które równie dobrze wyglądają z jeansami! Napiszcie mi w komentarzach jak podoba Wam się ten look! Aaa i chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że w H&M zaczęła się już wyprzedaż!! (czemu ja o tym nie wiedziałam wcześniej?) Są super rzeczy, bo dzisiaj byłam na przeszpiegach! ;) 

A jutro lecimy do Barcelony na 3 dni - do piątku. Jest to prezent Mikołajkowy od mojego narzeczonego :) Bardzo się cieszę! Dużo się w tym roku nalatałam i mam nadzieje, że w przyszły rok też będzie taki owocny :) Będzie spam na Instagramie! Muszę jeszcze obmyślić stylówki, a jest już 21 :( Trzymajcie za mnie kciuki, żebym ogarnęła się przed północą ;) 
Na koniec przegląd najpiękniejszych według mnie sukienek, które znajdziecie na Zaful ! Trwa właśnie Zaful Christmas Big Promotion, także zapraszam do skorzystania :) Numer 2 idealna na wieczór panieński dla przyszłej panny młodej, natomiast numer 6 to mój faworyt na Sylwestra. A Wam które wpadły w oko? :)
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12

13 komentarzy: