home about me contact

16.05.2016

otwarcie salonu fryzjerskiego kuźnia stylu jewuła w Krakowie i moja metamorfoza12 maja w Krakowie odbył się event z okazji otwarcia salonu fryzjerskiego Jewuła Kuźnia Stylu, na który zostałam zaproszona jako gość specjalny. Podczas spotkania zostałam poddana metamorfozie ! Sprawdźcie jak zmieniła się moja fryzura :)
Po lewej: PRZED || Po prawej: PO 

fot. Dawid Dobroń
W czwartek 12 maja odbyło się uroczyste otwarcie salonu fryzjerskiego Kuźnia Stylu Jewuła, który mieści się na ulicy Krakusa 11. Zostałam zaproszona na to wydarzenie jako gość specjalny, a moja fryzura została poddana metamorfozie. Na początku fryzjer Wojtek zapytał czy mam jakiś pomysł na zmianę, a potem przedstawił swoją wizję. Na pewno nie chciałam skracać włosów, na resztę zgodziłam się bez wahania. Najlepiej czuje się w sombre. Noszę się już tak od kilku lat i bardzo dobrze czuje się w takiej koloryzacji. Myślę, że fryzjerzy również zgadzają się ze mną, że jest mi po prostu w takim wydaniu najlepiej i od dawna nic w tej kwestii się nie zmienia. Na górze włosy zostały przyciemnione, a doły zostały odświeżone słonecznymi refleksami. Największą zmianą jest cięcie - miałam włosy ścięte na prosto - teraz zostały wycieniowane, a fryzura dużo lepiej się układa (mam gęste włosy, a cięcie na prosto było niezbyt korzystne, ponieważ włosy się puszyły na dołach ). Jestem bardzo zadowolona z tej zmiany! 

Jeżeli szukacie dobrego salonu fryzjerskiego w Krakowie ja na własną odpowiedzialność polecam Wam Kuźnię Stylu Jewuła. Bardzo profesjonalna obsługa, która pracuje na wysokiej jakości kosmetykach. Dodatkowo świetne, surowe wnętrze, w którym ja się zakochałam. Zawsze możecie poprosić o doradzenie odnośnie fryzurki, a pracujący tam styliści na pewno dobrze Wam doradzą :) 

11 komentarzy:

 1. Niebawem przeprowadzam się do Krakowa. Świetnie wiedzieć gdzie udać się do świetnego fryzjera bo mieszkając w nowym mieście ciężko szukać kogoś godnego polecenia. Na pewno się tam pojawię :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby niewielka zmiana, ale jednak różnica ogromna, ślicznie wyglądasz!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny efekt. Włosy dopracowane do perfekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze niiiigdy w życiu nie wyszłam od fryzjera bez płaczu i żalu :P A tak mi sie marzy taki kolor jak masz ty 😍

  OdpowiedzUsuń
 5. No powiem Ci Anula, że ten efekt z końcówkami zdecydowanie lepiej się prezentuje. W dodatku to wnętrze <3
  Całuję,
  Madlen

  OdpowiedzUsuń
 6. widać efekty! śliczna sukienka :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny blog!
  + Obserwuję ;)
  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń