home about me contact

06.05.2016

FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND PODSUMOWANIEKochani to już ostatni post z eventu FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Tym razem chcę podsumować cały wyjazd, podkreślić najciekawsze pokazy  i wyjaśnić Wam jak to się w ogóle stało, że się tam znalazłam.

Fashion Week Poland to tydzień mody, który odbywa się corocznie w Łodzi. Pojechałam na to wydarzenie dzięki zaproszeniu, które dostałam od portalu Polskie Szafiarki. W tym miejscu jeszcze raz bardzo dziękuje, bo było to naprawdę niesamowite przeżycie. Razem ze mną pojechało 7 innych dziewczyn z pasją do mody, które okazały się wspaniałymi osobami i mam nadzieje, że jeszcze nie raz spotkamy się w tym samym gronie. Dziewczyny, które były razem ze mną możecie zobaczyć na stronie Polskie Szafiarki w dziale " Ambasadorki" :) Była to 14 i zarazem ostatnia edycja Fashion Week w Łodzi. Zapraszam Was na fotorelację :* 
W czwartek wieczorem odbyła się Gala Fashionphilopophy Fashion Week Poland, której zwięczeniem był pokaz Evy Minge. Bardzo romantyczna kolekcja, falbanki, szerokie rękawy i kwiaty. Szczególnie spodobały mi się długie sukienki, idealne na lato :) W piątek kilka naprawdę świetnych pokazów m. in. Milov, MSL, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko i pokaz zamykający ten dzień: Eva Minge.  Na pokazie u Evy Minge na żywo zagrała Bovska, co dodatkowo podbudowało atmosferę pokazu. 
W sobotę nie mogłam doczekać się pokazu Jacob Birge Vision znanego z programu Project Runway. Byłam jego ogromną fanką już wówczas, więc bardzo się ucieszyłam, że mogę być na jego pokazie. Dodatkowo udało mi się usiąść w pierwszym rzędzie, co było dla mnie dużym wyróżnieniem :) Oprócz pokazu Jacoba znakomite  sylwetki zaprezentowali także Ptaszek, Waleria Tokarzewska - Karaszewicz, a także Carlos Gil z Lisboa Fashion Week.
Cały wyjazd wspominam bardzo miło, przede wszystkim ze względu na cudowne dziewczyny, które tam poznałam :) Takie znajomości zostają czasem nawet i do końca życia. Nie mogę doczekać się, kiedy znów się spotkamy. Oprócz wspólnego oglądania pokazów świetnie spędzałyśmy czas w swoim towarzystwie. Fajnie jest pomówić z ludźmi, którzy podzielają twoje pasję, wymieć cenne uwagi i spostrzeżenia :)


zdjęcia wykonała Sandra Simple photography

12 komentarzy:

 1. piękne zdjęcia mam nadzieję że wpadniesz na naszego bloga paulaandvera.blogspot.com zapraszam i proszę o zaobserwowanie

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcia , też bym chciała zobaczyć to na żywo :D

  Zapraszam do mnie :
  http://gooodfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow zazdroszczę :D Mega :)
  viveere.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Też chciałabym tam być. Świetne przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Super zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mega przeżycie taki Fashion Week! :)

  OdpowiedzUsuń