Kratka - jeden z hiótw tego sezonu. Modny jest
jej każdy wzór: szkocki tartan, gingham, krata Madras, krata
Księcia Walii, krata pasterza, tattersall oraz szachownica. Idealnie wkomponowała się w grungowe i punkowe
stylizacje, jest również świetnym towarzystwem dla eleganckich płaszczy i
marynarek. Jednym słowem, nasza modna konformistka potrafi odnaleźć się
wszędzie i w każdej sytuacji. Pojawiła się w kolekcjach takich projektantów jak
m.in. Saint Laurent Paris, Vivienne
Westwood, Moschino, Versace, Suno, Lanvin, Tommy Hilfiger, Stella McCartney, Thom
Browne, Sacai czy Issey Miyake. W tym sezonie występująca przede wszystkim w klasycznych czerwono - czarnych bądź czerwono - granatowych barwach. Pojawiająca się na wszystkich możliwych częściach garderoby począwszy od czapek, a skończywszy na skarpetkach ;) Moimi faworytami tej zimy są przede wszystkim kraciaste szale, ale także płaszcze oraz koszule. Te ostatnie są w zasadzie hitem nie od dziś. Już w zeszłym sezonie mogliśmy zaobserwować pojawiające się kraciaste koszule na wybiegach i w sieciówkach.
A Wy lubicie kratkę? Macie coś kraciastego w swojej szafie? :)
nie przepadam za motywem kraty w dużych ilościach :)
OdpowiedzUsuńale bluzkę z mickey z kraciastymi rękawami chętnie bym przygarnęła :)
mój ulubiony wzór;)
OdpowiedzUsuńuwielbiam kratę! :)
OdpowiedzUsuńbardzo lubię ten motyw;)
OdpowiedzUsuńuwielbiam kartę ! :)
OdpowiedzUsuńzawsze lubiłm kraciaste koszule i szaliki, dlatego jestem wniebowzięta ,że moja szafa jest pełna trendu sezonu bez nadwyrężania portfela
OdpowiedzUsuńUwielbiam kratę ;) Mam 5 koszul w kratkę - z przewagą czerwonych :)
OdpowiedzUsuńlubię kratkę : DD !!!
OdpowiedzUsuńWygląda dobrze, sama mam tylko spódniczkę, bo ona najbardziej kojarzy mi się z czerwoną kratą. Ale co za dużo to nie zdrowo!:) Pozdrawiam i życzę spokojnych, radosnych świąt!:)
OdpowiedzUsuńMotyw kraty to jeden z nielicznych, który do mnie przemawia. Zachwyca mnie połączenie dwóch podobnych kraciastych wzorów pod względem kolorystycznym lub wielkościowym ;)
OdpowiedzUsuńDużo ciekawych ubrań i dodatków jest w kratę. :) Super trend.
OdpowiedzUsuńLubię kratę :3
OdpowiedzUsuńDostałam na święta piżamę ze spodniami w kratę, więc można powiedzieć, że mam bardzo modną, stylową piżamę. Gdzieś też mam spódnicę czerwoną w taką kratę. :) Niektóre rzeczy w kratę mi się podobają, a niektóre nie.
OdpowiedzUsuńhttp://blogowskaz.org/sligina/
Bardzo lubię wzór kratki :)
OdpowiedzUsuńpiękna jest. świetne są te rodem ze Szkocji ,na szalach cudooooo ♥
OdpowiedzUsuńPiękne inspiracje ! Ja niestety nie mam w szafie nic kraciastego - chyba pora to zmienić ! :)
OdpowiedzUsuńMiałam kiedyś spódniczkę plisowaną w kratkę, była cudowna ale nie mam pojęcia co się z nią stało :) Twoja stylizacja wśród wszystkich, które pokazałaś jest najfajniejsza. Ja mam płaszczyk jesienny w kratki szaro-fioletowe z CUBUSA i uwielbiam go.
OdpowiedzUsuń